FinePix Z33WP: Popis

FinePix Z33WP

    

Vodotesný do 3m

z10fd

FinePix Z33WP nielen že dobre vyzerá ale môžete s ním fotografovať aj pod vodou. Fotoaparát odolá vode do hĺbky 3m a preto je ideálnou voľbou na šport, dovolenku, lyžovanie alebo fotografovanie v daždi a vlhkom alebo prašnom prostredí. A svojou hrúbkou len 20,6mm dobre padne do každej ruky.

Režim SR Auto a Face Detection

Režim SR Auto umožní automatické identifikovanie snímanej scény a prispôsobenie všetkých nastavení fotoaparátu. Na výber má zo 6 možností (portrét, krajina, nočné foto, makro, nočný portrét, portrét v protisvetle). Funkcia Face Detection vyhľadáva tváre a prispôsobí im expozíciu a zostrenie aby ste dosiahli pekné zábery aj v protisvetle alebo ak je subjekt mimo stred záberu. Ak má osoba na zábere červené oči aparát ich dokáže sám vyretušovať a uloží upravený záber.

Krásne a kvalitné zábery

Za kvalitou záberov stojí snímač s rozlíšením 10Mpix, maximálna citlivosť na hodnote ISO 1600, elektronická stabilizácia obrazu a systém inteligentného riadenia blesku. Preto Vaše zábery budú dokonalé aj v problematických svetelných podmienkach. Široká škála expozičných a scénických režimov ponúka možnosť nájdenia najvhodnejšieho režimu pre každú situáciu.

Komunikujte štýlovo

Potrebujete pohotovo zaznamenať videosekvenciu? Stačí stlačiť jedno tlačidlo a aparát ihneď začne zaznamenávať video. A ak potrebujete niečo vo videu vystrihnúť alebo opraviť ani to mu nerobí problémy. FinePix Z33WP ponúka kreatívne funkcie aj na úpravu Vašich fotografií – štýl ilustrácie záberov, štýl sépia, diagonálne výrezy, ...

Ostatné zaujímavé funkcie

Z ostatných funkcií je možné uviesť napr. rôzne možnosti prehliadania, koláží a prezentácií záberov na zadnom LCD monitore, triedenie a prácu so zábermi atď.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.