FinePix Z30: Popis

FinePix Z30

    

Jemný ale nezabudnuteľný vzhľad

z10fd

Už na prvý pohľad zaujme atraktívny dizajn ktorý nenechá nikoho chladným. Je už len Vás vybrať si tú najvodnejšiu farbu. FinePix Z30 sa ponúka v piatich farebných verziách – oranžová, fialová, ružová, biela, čierna.

Režim SR Auto a Face Detection

Režim SR Auto umožní automatické identifikovanie snímanej scény a prispôsobenie všetkých nastavení fotoaparátu. Na výber má zo 6 možností (portrét, krajina, nočné foto, makro, nočný portrét, portrét v protisvetle). Funkcia Face detection vyhľadáva tváre a prispôsobí im expozíciu a zostrenie aby ste dosiahli pekné zábery aj v protisvetle alebo ak je subjekt mimo stred záberu. Ak má osoba na zábere červené oči aparát ich dokáže sám vyretušovať a uloží upravený záber.

Krásne a kvalitné zábery

Za kvalitou záberov stojí snímač s rozlíšením 10Mpix, maximálna citlivosť na hodnote ISO 1600, elektronická stabilizácia obrazu a systém inteligentného riadenia blesku. Preto Vaše zábery budú dokonalé aj v problematických svetelných podmienkach. Široká škála expozičných a scénických režimov ponúka možnosť nájdenia najvhodnejšieho režimu pre každú situáciu.

Komunikujte štýlovo

Potrebujete pohotovo zaznamenať videosekvenciu? Stačí použiť tlačidlo a aparát je v priebehu sekundy pripravený. A ak potrebujete niečo vo videu vystrihnúť alebo opraviť ani to mu nerobí problémy. FinePix Z30 ponúka kreatívne funkcie aj na úpravu Vašich fotografií – štýl ilustrácie záberov, štýl sépia, diagonálne výrezy, ...

Ostatné zaujímavé funkcie

Z ostatných funkcií je možné uviesť napr. rôzne možnosti prehliadania, koláží a prezentácií záberov na zadnom LCD monitore, triedenie a prácu so zábermi atď.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.