Veľkoformátová tlač

Acuity Advance HD 3545

ACUITY Advance HS flatbed tlačiareň je ozajstný prielom vo veľkoformátovej UV digitálnej zobrazovacej technológie od Fujifilmu, ktorá ponúka perfektnú kombináciu fotografickej kvality tlače.

ACUITY Advance HS HD 3545 obsahuje množstvo vylepšení oproti pôvodnému ACUITY ADVANCE. Medzi ne patria:

Nová – dvojitá rýchlosť tlače
- 40 m2/h v produkčnom móde, 67 m2/h v expresnom móde
- Novo navrhnutá roll-to-roll jednotka s optimalizáciou rýchlosti tlače
- Lepšie chladenie / kúrenie pre vysokorýchlostnú tlač

Novo navrhnuté tlačové hlavy
- Vyššie rozlíšenie na tlačovú hlavu
- Presné nastavenie tlačovej hlavy
- Kompaktný dizajn tlačovej hlavy

Nový UV systém
- Účinnejší systém pre vyššie rýchlosti tlače
- Špeciálne vyvinutý dizajn pre udržanie vysokej účinnosti
- Nízky tepelný výkon systému

Výhody
Byť hneď k dispozícii pre Vašich zákazníkov a poskytnúť všetko, čo potrebujú pre svoje kampane, vrátane POP a POS, transparenty, plagáty, svetelné a pevné znaky a oveľa viac. Dokonalé riešenie pre tlač na dokončenie Vašej práce.

Zvýšená produktivita v každej fáze výroby
ACUITY Advance flatbed dizajn využíva pásmový vákuový stôl pre všetky typy médií, vrátane nepravidelného tvaru alebo nerovného povrchu materiálov.

Precízna tlač
Vákuovaný stôl drží pevne materiál počas tlače, čo Vám umožní tlačiť materiály pravidelného a nepravidelného tvaru alebo dokonca aj neobvyklé materiály ako plátno, dvere, stropné dosky atď.

Nízka spotreba atramentu pre ekologicky - šetrnú tlač
Variabilná kvapková technológia používa až o 35 % menej atramentu než pevné kvapky. ACUITY Advance preto ponúka neuveriteľnú hodnotu produkcie po celú dobu životnosti.

Vysoko kvalitné UV atramenty Uvijet Uvijet UV atramenty sú balené v 2-litrových vreckách, aby bola ich manipulácia jednoduchšia pri výmene. Vrecká sú vybavené inteligentným čipom, ktorý upozorní obsluhu stroja, že je v najbližšom čase potrebné vymeniť prázdne vrecko za nové. Tento čip taktiež pozoruje chybné nasadenie vrecka na iný farebný kanál, aby nedošlo k zámene farby. Výmena vrecka atramentu trvá len niekoľko sekúnd s minimálnou stratou atramentu. Uvijet UV atramenty majú svoju hlavnú prednosť vďaka unikátnej technológii pigmentu Micro-V, čo zaisťuje výbornú priechodnosť cez trysky. Uvijet UV atramenty majú výbornú sýtosť a živú farebnosť.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.

Hore