FinePix T200 : Popis

FinePix T200

Brožúry na stiahnutie

Vysoké rozlíšenie, širokouhlý objektív

FinePix T200 ponúka funkcie a vlastnosti ktoré v rámci danej triedy aparátov ponúka len veľmi málo konkurentov a technológie ktoré sú bežne výsadou modelov tých najvyšších tried Vďaka rozlíšeniu 14Mpix dokážete vytlačiť z FinePix T200 zábery až do formátu A3 bez potreby softvérových úprav. Rovnako pôsobivý je 10x rozsah optického zoomu, ktorý začína od 28mm a končí na 280mm (ekvivalent 35mm kinofilmu). Táto kombinácia zoomu a rozlíšenia zabezpečí užívateľom možnosť zachytiť skvelé zábery za každých okolností, či už širokouhlé zábery krajiny alebo zábery vzdialených detailov.
Okrem 10x zoomu je FinePix T200 vybavený výkonným stabilizátorom obrazu (CCD shift image stabilisation - CIS) ktorý pomáha eliminovať chvenie fotoaparátu a zabezpečiť vysokú kvalitu obrazu v najrôznejších svetelných podmienkach

 

Jednoduchá obsluha a nadštandardné funkcie

FinePix T200 je ľahko ovládateľný a kompaktný digitálny fotoaparát ale napriek svojim malým rozmerom v sebe ukrýva najmodernejšie funkcie a technológie:
Panoráma pohybom – koniec zložitej príprave panoramatických záberov a zdĺhavému upravovaniu v počítaču. Stačí nastaviť režim Panorama, stlačiť spúšť a otáčať sa s fotoaparátom tak aby ste zachytili celý panoramatický záber na jedno stlačenie spúšte.
Rozpoznávanie tvárí – ak po odfotení priradíte osobám na zábere mená, pri ďalších záberoch na ktorých sa budú nachádzať ich T300 automaticky identifikuje. Táto funkcia dokáže v budúcnosti pomôcť ak budete chcieť rýchlo vyhľadať zábery na ktorých sa daná osoba vyskytuje.
HD video – v situáciách kedy chcete zachytiť namiesto statických záberov videosekvencie ponúka T300 720p video s frekvenciou 30 záberov/s.

LCD s vysokým rozlíšením

Napriek kompaktným rozmerom má T200 na zadnej strane 2,7" LCD monitor s rozlíšením 230.000 bodov.

Elegantné a tenké telo

Ťažký, objemný fotoaparát je posledná vec, ktorú potrebujete, keď sa snažíte cestovať na ľahko. T200 má hrúbku iba 28,1mm a šírku 97mm takže si poľahky nájde miesto v príručnej batožine alebo vrecku košele.

Hlavné črty:

  • 14 MPix
  • 10x opt. zoom, širokouhlý 28‐280mm (ekvivalent 35mm fotoaparáty)
  • 2,7" zadný LCD monitor, rozlíšenie 230.000 bodov
  • Stabilizácia obrazu (typ CCD Shift)
  • Rozlišovanie tvárí a vyhľadávanie osoby na záberoch
  • max. citlivosť ISO 3200
  • Tenké kovové telo
  • Asistent fotoknihy
  • Panoráma pohybom

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.