Suchý zobrazovací systém

DRYPIX 4000

DRYPIX 4000 kombinuje zaručenú spoľahlivosť a pohodlie spolu s vysokým výkonom. Zariadenie ponúka vysokú kvalitu, pripojenie k sieti a bezpečnostnú podporu. Ideálna tlačiareň pre stredne veľké nemocnice.

DRYPIX 7000

Výnimočne výkonný DRYPIX 7000 je navrhnutý ako centralizovaná laserová tlačiareň pre tri veľkosti filmov. Má zabudovaný DICOM print server umožnujúci spojenie so všetkými DICOM zariadeniami v sieti, voliteľné rozšírenie je 10 priehradkový sorter, zlepšujúci výkonnosť zariadenia.

DRYPIX 1000 / DRYPIX 3000


DRYPIX 1000 a DRYPIX 3000 sú kompaktné stolové termálne tlačiarne určené na ľubovoľnú inštaláciu kdekoľvek v dosahu nemocničnej siete. Obidve zariadenia pracujú na báze novej termálnej technológie, zabezpečujúcu zvýšenú životnosť termálnej hlavy tlačiarne a maximálnu stabilitu obrazu.

DI-HL filmy

Neutrálne odtiene farieb sú porovnateľné s konvenčným mokrým procesom FUJI Dry Silver technológia s novou rýchlou termálnou zdokonalenou schopnosťou urýchľuje zobrazenie filmu s najvyššou kvalitou a stabilitou snímky. Gradácia reprodukcie. Je ekvivalentná s konvenčným halogenidovým filmom. A to všetko bez akéhokoľvek odpadu! DI-HL je film použiteľný pri dennom svetle, na modro polyesterovej báze dostupný vo veľkostiach : 35x43cm, 26x36cm, 20x25cm.

DI-AT filmy

Exkluzívna technológia FUJIFILM-u Micro-Isolating zabezpečuje špičkovú kvalitu a stabilitu snímky. Gradácia reprodukcie je ekvivalentná s konvenčným halogenidovým filmom. DI-AT je film použiteľný pri dennom svetle, na modrej polyesterovej báze dostupný vo veľkostiach : 35x43cm, 26x36cm, 20x25cm.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.

Hore