FinePix S9600 : Popis

Finepix S9600

Vysoké rozlíšenie 9 Mpix

S5pro

Super CCD HR senzor s rozlíšením 9,0 MPix umožňuje fotografovanie záberov s bohatým prekreslením detailov aj pri veľkých formátoch. Napriek vysokému rozlíšeniu však vďaka Real Photo Technológii zostáva zachovaná veľmi nízka úroveň šumu.

Objektív 28-300mm

FinePix S9600 používa objektív Fujinon s 10,7x opt. zoomom s vynikajúcim rozsahom 28-300mm. Ten umožňuje široké spektrum použitia, či už pri fotografovaní širokouhlých záberov architektúry alebo krajiny ale aj jedinečné momentky a športové zábery. Objektív sa navyše ovláda manuálne takže pri fotení môžete byť veľmi pohotový.

Stabilizačný režim AntiBlur

Stabilizácia obrazu v režime AntiBlur vďaka možnosti nastavenia ISO až na hodnotu 1600 ponúka fotografovanie s vyššou rýchlosťou uzávierky, čím minimalizuje riziko rozmazaných záberov vplyvom pohybu aparátom alebo pri pohybe fotografovaného subjektu. Výsledné zábery sú teda ostré aj za nepriaznivých svetelných podmienok.

Praktický výklopný LCD

Výklopný LCD displej s uhlopriečkou 5 cm robí fotografovanie s podhľadov alebo nadhľadov hračkou a ponúka nové kreatívne možnosti fotografovania.

Softvérové vybavenie

Súčasťou balenia je aj profesionálny Hyper Utility Softvér HS-V2, ktorý rozširuje možnosti dodatočnej úpravy a spracovania záberov na PC. Softvér obsahuje aj modul na konverziu a spracovanie CCD-RAW záberov, umožňuje nastavenie expozičnej kompenzácie, farebnej tonality, vyváženia bielej farby, atď.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.