FinePix S8000fd : Popis

Finepix S8000fd

18x opt. zoom

S5pro

Objektív s 18-násobným opt. zoomom (27 - 485mm) umožní dokonale priblížiť aj veľmi vzdialené subjekty. Svojou kresbou a kvalitou patrí medzi najlepšie objektívy vo svojej triede. Aj pri veľkom priblížení stráži ostré zábery systém duálnej stabilizácie.

Face detection

Táto užitočná funkcia umožní aparátu vyhľadať na scéne tváre osôb a prispôsobí im zaostrenie a expozíciu. Takto môžete rýchlo dosiahnuť pekné a ostré zábery za každých podmienok, dokonca aj v protisvetle.

Duálna stabilizácia

Kombinácia optického stabilizátora s elektronickým systémom stabilizácie umožní urobiť ostré zábery aj pri maximálnom zoome alebo za zhoršených svetelných podmienok kedy je len samotná optická stabilizácia nepostačujúca.

Ultravysoká citlivosť

S maximálnou citlivosťou ISO 6400 dokáže aparát robiť zábery aj za veľmi slabých svetelných podmienok bez potreby použitia blesku. I napriek vyšším citlivostiam dokáže aparát zaznamenať zábery bez veľmi rušivého šumu čím sú všetky aparáty Fujifilm povestné.

Kompaktné a ergonomické telo

Napriek veľkému rozsahu objektívu a ponuke možností a funkcií sa podarilo všetko vtesnať do kompaktného tela. Aparát sa vďaka prepracovanému úchopu dobre drží a všetky funkčné prvky sú rýchlo a ľahko dostupné.

Rýchle kontinuálne snímanie

Režimy kontinuálneho snímania umožňujú urobiť v sérii až 15 záberov za sebou a to buď pri rýchlosti 7 záberov/sek (4Mpix rozlíšenie) alebo 15 záberov/sek. (2 Mpix. rozlíšenie).

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.