FinePix S5 Pro : Popis

Finepix S5 Pro

Super CCD 12,3 Mpix

S5pro

Elektronike dominuje senzor Super CCD typu SR s unikátnou zdvojenou konštrukciou pixlov (S- pixel + R-pixel). Kombináciou týchto pixlov bolo možné dosiahnuť rozšírenie dynamického rozsahu až na 400%. V kombinácii so štúdiovým softvérom je S5 Pro svojím farebným podaním a jemnými pleťovými tónmi ideálnym riešením pre portrétnu, reklamnú, ateliérovú a svadobnú fotografiu.

Režimy simulácie filmu

FinePix S5 Pro ako jediný aparát na trhu ponúka možnosť výberu z režimov simulácie fotografických filmov ktoré ovplyvnia kontrast, farebnú saturáciu a podanie pleťových tónov. Takto je možné zvoliť najvhodnejší režim podľa fotografovanej scény (portréty v ateliéri, portréty v exteriéri, príroda, architektúra, móda,...)

Kompatibilita

FinePix S5 Pro je vlajkovou loďou Fujifilmu a zastupuje segment profesionálnych digitálnych zrkadloviek. Aparát je postavený na tele Nikon, ktoré zaručuje použiteľnosť objektívov s bajonetom Nikon F a tiež pripojenie ostatného príslušenstva (blesky, zábleskové zariadenia,...).

Nové možnosti a funkcie

Pomocou funkcie Face Zoom In získate rýchlo prehľad a kontrolu nad odfotenými zábermi osôb. Aparát automaticky vyhľadá a zväčší odfotené tváre pre kontrolu ich zaostrenia a expozičných nastavení. Funkcia Live View umožní aktivovať na 30 sek. živý náhľad scény (ČB resp. farebne) cez zadný LCD monitor. S5 Pro v kombinácii so štúdiovým softvérom HS-V3 je aparátom ktorý svojim farebným podaním a jemnými pleťovými tónmi je ideálnym riešením pre portrétnu, reklamnú alebo svadobnú fotografiu.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.