FinePix S2800HD : Popis

S2800

Finepix S2800HD

Kvalitný Objektív Fujinon 18x zoom

img

Rozsah ohniskových vzdialeností začína na 28 mm. FinePix S2800HD dosiahne až na impozantných 504mm (x 18). A je pripravený prijať akúkoľvek fotografickú výzvu, pred ktorú ho postavíte, či už ide o zachytenie krajiny, interiéru a veľkých skupín osôb alebo zábery športovej akcie či zábery z veľkej vzdialenosti.

Tracking AF

img

Normálne je ťažké urobiť zábery pohybujúcich sa objektov ako sú deti, alebo športovci. Funkcia Tracking Auto Focus je ideálna pre použitie, keď sú veci v pohybe. Teraz už iba zamierte na objekt a sledujte ho.

Panorama

img

Jednoducho si zvoľte Panorama Mode a začnite snímať, uzávierka automaticky spustí bezproblémové spojenie 3 obrázkov vo fotoaparáte. Nielen, pre zábery krajiny, veľkých budov, ale aj pre hudobné festivaly alebo párty.

Ostré a čisté zábery - Dual Image Stabilization

img

Vďaka kombinácii mechanicky stabilizovaného 14 Megapixelového CCD snímača a vysokej citlivosti ISO sa obmedzuje na minimum rozostrenie spôsobené chvením ruky i pohybom fotografovaného objektu. Výsledkom sú ostré a jasné fotografie aj pri najdlhších ohniskových vzdialenostiach a v najnáročnejších svetelných podmienkach.

Dokonalý Portrét

img

Krása by nemala byť len v oku pozorovateľa. S2800HD ponúka dva zábavné systémy vo funkcii detekcie tváre s rozpoznaním úsmevu a žmurknutia. Prvý má schopnosť rozpoznať, kedy sa objekt usmeje a uvoľní spúšť fotoaparátu vo chvíli. Od tejto chvíle budú všetky vaše snímky veselé. Detekcia žmurknutia vás upozorní, že snímaný subjekt žmurkol a vy môžete celú akciu pri ďalšom snímaní opakovať a napraviť.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.