FinePix S1800 : Popis

s1800<

Finepix s1800HD

s1800 s1800 s1800 s1800

12Mpix a kvalitný objektív

FinePix s1800HD má širokouhlý objektív s 18x opt. zoomom. Širokouhlé ohnisko objektívu začína pri 28mm a končí až pri maximálnej ohniskovej vzdialenosti 504mm. Pri tomto rozsahu optiky je samozrejmosťou precízny systém duálne stabilizácie (optická+elektronická) ktorý zabraňuje rozmazaným záberom.

SR Auto a Face Detection

Tento fotoaparát dokáže automaticky rozpoznať aký druh scény fotografujete a vyberie najvhodnejší zo 6 možných režimov (portrét, krajinka, nočné foto, makro, nočný portrét, portrét v protisvetle). Pokiaľ sú v zábere osoby, zaostrenie a expozičné nastavenia sa im prispôsobia. V prípade že sa odfotia s červenými očami, aparát to identifikuje a sám ich vyretušuje. Okrem týchto režimov ponúka aparát aj širokú škálu manuálnych režimov (P, S, A, M) a nastavení (Bracketing, Tracking AF, ...).

3,0“ LCD a HD výstup

Zadný displej má uhlopriečku 3,0 inch a svojou veľkosťou umožňuje dobrý prehľad o fotografovanej scéne. Fotoaparát je vybavený elektronickým hľadáčikom ktorý zobrazuje všetky informácie a nastavenia menu. Pre prehliadanie foto alebo video súborov v HD kvalite je možné aparát prepojiť cez HDMI kábel priamo k vášmu HD TV prijímaču.

Optická+digitálna stabilizácia

O ostré a krásne zábery aj za zhoršených svetelných podmienok alebo pri pohnutí aparátom sa stará systém duálnej stabilizácie obrazu. Tento systém v sebe kombinuje optickú stabilizáciu (CCD shift ) s elektronickým systémom stabilizácie.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.