FinePix S1600 : Popis

s1600

Finepix S1600

12Mpix a kvalitný objektív

FinePix S1600 predstavuje nástupcu úspešného modelu FinePix S1500. Hlavným zdokonalením nového modelu je použitie širokouhlého objektívu s 15x opt. zoomom. Širokouhlé ohnisko objektívu začína pri 28mm a končí až pri maximálnej ohniskovej vzdialenosti 420mm. Pri tomto rozsahu optiky je samozrejmosťou precízny systém stabilizácie ktorý zabraňuje rozmazaným záberom.

Optická+digitálna stabilizácia

Tento fotoaparát dokáže automaticky rozpoznať aký druh scény fotografujete a vyberie najvhodnejší zo 6 možných režimov (portrét, krajinka, nočné foto, makro, nočný portrét, portrét v protisvetle). Pokiaľ sú v zábere osoby, zaostrenie a expozičné nastavenia sa im prispôsobia. V prípade že sa odfotia s červenými očami, aparát to identifikuje a sám ich vyretušuje. Okrem týchto režimov ponúka aparát aj širokú škálu manuálnych režimov (P, S, A, M) a nastavení (Bracketing, Tracking AF, ...).

SR Auto a Face Detection

Režim SR Auto dokáže pohotovo rozpoznať aký druh scény fotografujete a vyberie najvhodnejší zo 6 možných režimov (portrét, krajinka, nočné foto, makro, nočný portrét, portrét v protisvetle). Pokiaľ sú v zábere osoby, zaostrenie a expozičné nastavenia sa im prispôsobia. V prípade že sa odfotia s červenými očami, aparát to identifikuje a sám ich vyretušuje. Okrem týchto režimov ponúka aparát aj širokú škálu manuálnych režimov (P, S, A, M) a nastavení (Bracketing, Tracking AF, ...).

3,0“ LCD a HD výstup

O ostré a krásne zábery aj za zhoršených svetelných podmienok alebo pri pohnutí aparátom sa stará systém duálnej stabilizácie obrazu. Tento systém v sebe kombinuje optickú stabilizáciu (CCD shift ) s elektronickým systémom stabilizácie.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.