FinePix S1500 : Popis

S1000fd

Finepix S1500

    

Veľký zoom v kompaktných rozmeroch

Napriek kompaktným rozmerom disponuje FinePix S1500 kvalitným objektívom s 12x optickým zoomom s rozsahom 33-396mm. Objektív ponúka krásnu kresbu a svojím rozsahom pokrýva všetky nároky na fotografovanie.

Ponuka fotografických funkcií

Oproti svojmu predchodcovi FinePix S1000 pribudlo mnoho nových zaujímavých funkcií ako napr. Tracking Autofocus (sledovanie objektu a automatické zaostrovanie), Instant zoom (rýchle pevné priblíženie), Panorama (zlepenie záberov na panoramatické), atď.

SR Auto a Face detection

Režim SR Auto umožní automatické identifikovanie snímanej scény a prispôsobenie všetkých nastavení fotoaparátu. Na výber má z 5 režimov (portrét, krajina, nočné foto, makro, nočný portrét). Funkcia Face Detection zasa vyhľadáva tváre a prispôsobí im expozíciu a zostrenie aby ste dosiahli pekné zábery aj v protisvetle alebo ak je subjekt mimo stred záberu.

Optická stabilizácia

Použitím objektívu spolu s optickou stabilizáciou dokážete urobiť ostré zábery aj pri väčšom priblížení. Kombinácia digitálnej a optickej stabilizácia pracuje dokonale a zabezpečí Vám ostré zábery.

Ostatné zaujímavé funkcie

Za zmienku so širokej škály funkcií stojí napr. automatické odstraňovanie červených očí, rôzne režimy náhľadov a prezentácií pre prehliadaní záberov, veľká ponuka predvolených scénických režimov atď.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.