FinePix JZ300 : Popis

FinePix JZ300

  

Širokouhlý objektív s 10x opt. zoomom

FinePix JZ300 zaujme už na prvý pohľad klasickým a elegantným vyhotovením. V štíhlom atraktívnom tele sa ukrýva objektív s 10x opt. zoomom. Výhodu je že objektív začína už na 28mm a umožňuje vtesnať do záberu skupinku osôb krajinku, architektúru a pod. aj keď nemáte možnosť dostatočného vzdialenia od objektu.

SR Auto a Face Detection

Tento fotoaparát dokáže automaticky rozpoznať aký druh scény fotografujete a vyberie najvhodnejší zo 6 možných režimov (portrét, krajinka, nočné foto, makro, nočný portrét, portrét v protisvetle). Pokiaľ sú v zábere osoby, zaostrenie a expozičné nastavenia sa im prispôsobia. V prípade že sa odfotia s červenými očami, aparát to identifikuje a sám ich vyretušuje.

Optická+digitálna stabilizácia

O ostré a krásne zábery aj za zhoršených svetelných podmienok alebo pri pohnutí aparátom sa stará precízny systém duálnej stabilizácie obrazu. Tento systém v sebe kombinuje optickú stabilizáciu (CCD shift ) s elektronickým systémom stabilizácie.

Inteligentný blesk

Táto generácie blesku dokáže zachytiť jasne a bez tmavých častí subjekt aj pozadie za ním. Zábery budú rovnomerne osvetlené a bez rušivých prepálených oblastí.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.