FinePix JX200 : Popis

FinePix JX200

  

Širokouhlý objektív

FinePix JX200 zaujme už na prvý pohľad klasickým a elegantným vyhotovením. V štíhlom atraktívnom tele sa ukrýva objektív s 5x opt. zoomom. Výhodu je že objektív začína už na 28mm a umožňuje vtesnať do záberu skupinku osôb krajinku, architektúru a pod. aj keď nemáte možnosť dostatočného vzdialenia od objektu.

Digitálna stabilizácia

O ostré a krásne zábery aj za zhoršených svetelných podmienok alebo pri pohnutí aparátom sa stará precízny systém digitálnej stabilizácie obrazu.

SR Auto a Face Detection

FinePix JX200 dokáže automaticky rozpoznať aký druh scény fotografujete a vyberie najvhodnejší zo 6 možných režimov (portrét, krajinka, nočné foto, makro, nočný portrét, portrét v protisvetle). Pokiaľ sú v zábere osoby, zaostrenie a expozičné nastavenia sa im prispôsobia. V prípade že sa odfotia s červenými očami, aparát to identifikuje a sám ich vyretušuje.

Detekcia žmurknutia a fotenie úsmevom

Detekcia žmurknutia zabezpečí aby vás aparát upozornil že osoba na zábere práve žmurkla. Pokiaľ si v predvolených scénach zvolíte režim fotenia pri úsmeve – aparát sám stlačí spúšť a urobí záber keď spozoruje na tvári osoby úsmev.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.