FinePix J50 : Popis

FinePix J50

Rozlíšenie 8,2 Mpix

Tento fotoaprát disponuje snímačom s rozlíšením 8,2 megapixelov, to znamená čisté, ostré a živé zábery aj pri zväčšení na formát 25x20 cm alebo viac.

Objektív s 5x opt. zoomom

FinePix J50 využíva kvalitný objektív Fujinon s 5x optickým zoomom. To ho predurčuje na univerzálne použitie, či už ide o širokouhlé zábery krajiny alebo o fotografovanie vzdialenejších subjektov.

ISO 800 a režim stabilizácie obrazu

FinePix J50 umožňuje fotografovať až s ISO citlivosťou na hodnote 800. Toto umožní fotografovať aj za zhoršených svetelných podmienok kedy je pri bežných citlivostiach záber tmavý a nepoužiteľný. Aparát ponúka režim elektronickej stabilizácie obrazu kedy sa za pomoci vysokej citlivosti zaznamená záber ktorý je ostrý a nerozmazaný aj keď sa subjekt pohybuje.

Atraktívny dizajn

Telo FinePix J50 je vyhotovené z kombinácie kovu a plastu. Fotoaprát má šírku len 23mm a preto hneď dobre padne do ruky. Napriek kompaktným rozmerom sa podarilo použiť až 2,7“ veľký zadný LCD monitor (uhlopriečka 6,9cm, rozlíšenie 230.000 bodov) ktorý uľahčuje prácu s aparátom.

Ostatné zaujímavé funkcie

- 8 expozičných režimov na otočnom voliči - 13 predvolených režimov dostupných cez menu - záznam videa so zvukom - možnosť použitia xD, SD a SD HC kariet - Li-Ion batéria NP45 a nabíjačka v balení - české menu

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.