FinePix J110W : Popis

FinePix J110W

10 megapixelov a širokouhlý objektív

S rozlíšením 10Mpix dokážete zaznamenať veľa detailov aby boli zábery dobre prekreslené a aby mali dostatočné rozlíšenie aj pre výrezy a úpravy. Pohotový širokouhlý objektív s 5x opt. zoomom (28-140mm) dokáže priblížiť aj vzdialené objekty a zachytiť zábery tak ako ste si želali.

Face Detection

Pomocou funkcie Face Detection dokáže aparát identifikovať na scéne až 6 tvárí osôb a umiestniť ich do rámikov. V okamihu im prispôsobí expozíciu a zaostrenie tak aby boli tváre optimálne zachytené. Ak sa po odfotení objavia na záberoch červené oči, aparát ich identifikuje a automaticky odstráni.

Stabilizácia obrazu

S vysokou citlivosťou (až ISO 3200) a elektronickou stabilizáciou obrazu dokážete zachytiť krásne a ostré zábery aj pri zhoršených svetelných podmienkach alebo ak sa subjekt pohybuje.

Tenké štýlové telo

Fujifilm J110W má kovové telo ktoré zaujme svojou jednoduchosťou a krásou. Zadnej strane dominuje veľký 2,7-palcový LCD monitor ktorý je dobre čitateľný aj na slnku.

Ostatné zaujímavosti

Vysoké rozlíšenie, široká ponuka expozičných a predvolených režimov, kvalitný širokouhlý objektív, atraktívna cena, použitie cenovo dostupných SD/SD HC kariet a jednoduchá obsluha sú hlavnými prednosťami tohto fotoaparátu a dôvodom prečo sa preň rozhodnúť.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.