Filmy

Farebné negatívne filmy

SUPERIA 100

Farebný negatívny film, vyrobený s 4 svetlocitlivými emulznými vrstvami, ktoré zaručujú dokonca i pri neónovom osvetlení neobyčajne verné farebné podanie. Citlivosť ISO 100 predurčuje tento film skôr pre zábery v exteriéri. Spája jemné zrno a ostrosť s použitím v širokom rozpätí svetelných podmienok. Vyrába sa vo formáte kinofilmu s počtom záberov 12, 24 , 36 a ako zvitok 120.

SUPERIA 200

Farebný negatívny film s citlivosťou ISO 200. Je výnimočne pružný a vďaka tomu ho možno bez problémov použiť pre zábery v exteriéri alebo v interiéri s bleskom. Ponúka vylepšené farebné podanie a ostrosť ako i obzvlášť jemné a rovnomerné zrno. 4-vrstvová technológia zaručuje výnimočné farebné podanie i pri neónovom svetle. Vyrába sa vo formáte kinofilmu s počtom záberov 12, 24 a 36.

SUPERIA X-TRA 400

Farebný negatívny film s citlivosťou ISO 400. Vyrobený technológiou 4 svetlocitlivých vrstiev. Vylepšený novou technológiou kryštálov a vylepšenou technológiou vytvárania farieb. Ponúka extrémne jemné a homogénne zrno ako i výnimočne vysokú ostrosť. Farebné podanie tohto filmu je prirodzené a presné a to i pri zmiešanom a neónovom svetle. S týmito vlastnosťami a citlivosťou ISO 400, s prehľadom zvláda momentky, rýchlo sa pohybujúce scény a zábery v zlých svetelných podmienkach. Vyrába sa vo formáte kinofilmu s počtom záberov 12, 24, 36 a ako zvitok 120.

SUPERIA X-TRA 800

Farebný negatívny film s citlivosťou ISO 800. Prvotriedna kvalita obrazu je dôsledkom vylepšenej technológie kryštálov, vytvárania farieb a technológie 4 svetlocitlivých vrstiev. S citlivosťou ISO 800, nie je problém pri záberoch rýchlych pohybov, s veľmi krátkym časom alebo nedostatočnom osvetlení. Ideálny film pre profesionála i amatéra obzvlášť pri športe, novinárskej fotografii a pri použití zoomových objektívov. Vyrába sa vo formáte kinofilmu (135) s počtom záberov 36.

SUPERIA X-TRA 1600

Farebný negatívny film s citlivosťou ISO 1600. Prvotriedna kvalita obrazu je dôsledkom vylepšenej technológie kryštálov, vytvárania farieb a technológie 4 svetlocitlivých vrstiev. S citlivosťou ISO 1600 nie je problém pri záberoch rýchlych pohybov, s veľmi krátkym časom alebo nedostatočnom osvetlení. Ideálny film pre profesionála i amatéra obzvlášť pri športe, novinárskej fotografii, divadelných a iných scénach so slabým osvetlením a pri použití zoomových objektívov. Vyrába sa vo formáte kinofilmu (135) s počtom záberov 36.

FUJICOLOR PRO 160C (profesional)

Farebný negatívny film s citlivosťou ISO 160. Ponúka zvýšený kontrast, zvýšenú saturáciu (sýtosť) farieb naprieč celým spektrom a zachytáva najjemnejšie odtiene pleťovky, čo sa v súčasnosti uprednostňuje v portrétnej fotografii. Je vhodný pre portrétnu a módnu fotografiu v teréne i v štúdiu. Vyrába sa vo formáte kinofilmu (135) s 36 zábermi a zvitku (120).

FUJICOLOR PRO 160S (profesional)

Farebný negatívny film s citlivosťou ISO 160. Ponúka mäkké, extrémne jemné podanie pleťovky a prirodzené podanie farieb s neobyčajným prekreslením detailov. K ďalším prednostiam patrí výnimočne vysoká hustota a jemnosť zrna. Tento film je obzvlášť vhodný pre portrétnu fotografiu. Vyrába sa vo formáte kinofilmu (135) s 36 zábermi a zvitku (120).

FUJICOLOR PRO 400H (profesional)

Farebný negatívny film s citlivosťou ISO 400. Profesionálny film, ktorý vďaka citlivosti, vynikajúcej pružnosti a značne vylepšeného, verného podania farieb zaručuje autentičnosť záberu pri nedostatku i prebytku svetla. Vyrába sa vo formáte kinofilmu (135) s 36 zábermi a zvitku (120).

FUJICOLOR 800Z (profesional)

Farebný negatívny film s citlivosťou ISO 800. Profesionálny, jemnozrnný, vysokocitlivý film pre denné svetlo so zvýšeným kontrastom a sýtosťou farieb, excelentným priebehom gradácie a výnimočným prekreslením detailu. Integrovaná technológia 4 svetlocitlivých vrstiev zaručuje prirodzené podanie pleťovky a štruktúr. Vyrába sa vo formáte kinofilmu (135) s 36 zábermi v 5-balení a zvitku (120) takisto v 5-balení.

FUJICOLOR REALA (profesional)

Farebný negatívny film s citlivosťou ISO 100. Tento film sa vyznačuje nyjvyššou ostrosťou a jemnosťou zrna spomedzi všetkých negatívnych filmov od Fujifilm. Svojím excelentným podaním dáva každému záberu jemné, prirodzené farebné tóny pleťovky, najjemnejšie štruktúry a exaktnú vernosť farieb. Film pre zvláštne príležitosti, pre fotografa, ktorý pri kvalite záberu nepripúšťa kompromisy.

FUJICOLOR PRESS 800 (profesional)

Farebný negatívny film s citlivosťou ISO 800. Ponúka prispôsobivosť vysokocitlivého filmu, spojenú s neobyčajne jemným zrnom ako i pozoruhodnú ostrosť, podanie farieb a veľký priestor pri práci v rôznych svetelných podmienkach. Výsledkom je prvotriedna kvalita záberov, dokonca i pri nedostatku svetla (napr. pri zotmení). Ľahko zvláda situácie, vyžadujúce krátke časy (šport v exteriéri aj interiéri. Integrovaná technológia 4 svetlocitlivých vrstiev zaručuje verné podanie farieb i pri zmiešanom a neónovom svetle. Vyrába sa vo formáte kinofilmu (135) s 36zábermi v 20-balení.

FUJICOLOR PRESS 1600 (profesional)

Farebný negatívny film s citlivosťou ISO 1600. Ponúka prispôsobivosť vysokocitlivého filmu, spojenú s neobyčajne jemným zrnom ako i pozoruhodnú ostrosť, podanie farieb a veľký priestor pri práci v rôznych svetelných podmienkach. Výsledkom je prvotriedna kvalita záberov, dokonca i pri nedostatku svetla (napr. pri zotmení) alebo pri potrebe použiť neobyčajne krátky expozičný čas. Integrovaním technológie 4 svetlocitlivých vrstiev sa pre fotografov značne rozšírili možnosti, vďaka ktorým dosiahnu v rôznych podmienkach práce, zábery najvyššej kvality. Vyrába sa vo formáte kinofilmu (135) s 36zábermi v 20-balení.

Čiernobiele negatívne filmy

NEOPAN ACROS

Čiernobiely negatívny film s citlivosťou ISO 100. Jeho prednosťou je extrémne jemné zrno ako i schopnosť bohatej reprodukcie čb tónov. Vďaka technológii Super-Fine-Sigma zaručuje i pri veľkých zväčšeninách ostré štruktúry obrazu. Novovyvinutá technológia Precision Lodine Distribution Control zaručuje excelentné vyvolávacie vlastnosti. Vyrába sa vo formáte kinofilmu (135) s 36 zábermi a zvitku (120).

NEOPAN 400CN (profesional) spracovanie - PROCES C41

Čiernobiely negatívny film s citlivosťou ISO 400. Jeho použitie je vskutku univerzálne. Obzvlášť vhodný pre portrétnu a svadobnú fotografiu. Vyznačuje sa vysokou ostrosťou a jemným zrnom. Poskytuje excelentné prekreslenie detailu s vynikajúcim podaním obrazu, hĺbok a detailov tieňov, so zvýšeným kontrastom pre optimálnu kvalitu čiernobielej fotografie. Ďalšou výhodou tohto filmu je spracovanie vo farebnej vývojke (proces C41), čiže v bežnom minilabe.

NEOPAN 1600 (professional)

Čiernobiely negatívny film s citlivosťou ISO 1600. Vyznačuje sa vlastnosťami potrebnými pre prácu profesionálneho fotografa. Prednosťami tohto filmu sú ostrosť, jemné zrno, vysoká dimenzionálna hĺbka a vynikajúca reprodukčná kvalita obrazu. Vyrába sa vo formáte kinofilmu (135) s 36 zábermi a zvitku (120).

NEOPAN 400CN (profesional) spracovanie - PROCES C41

Čiernobiely negatívny film s citlivosťou ISO 400. Jeho použitie je vskutku univerzálne. Obzvlášť vhodný pre portrétnu a svadobnú fotografiu. Vyznačuje sa vysokou ostrosťou a jemným zrnom. Poskytuje excelentné prekreslenie detailu s vynikajúcim podaním obrazu, hĺbok a detailov tieňov, so zvýšeným kontrastom pre optimálnu kvalitu čiernobielej fotografie. Ďalšou výhodou tohto filmu je spracovanie vo farebnej vývojke (proces C41), čiže v bežnom minilabe.

Farebné inverzné filmy (diapozitívy)

Vyvolávanie diapozitívnych filmov - www.fotoservis.sk

SENSIA 100

Farebný inverzný (dia) film na denné svetlo s citlivosťou ISO 100. Novými a inovatívnymi technológiami bolo dosiahnuté najjemnejšie zrno, najvyššia ostrosť a farby také, ako ich vníma ľudské oko. S týmito vlastnosťami sa stala Sensia 100 favoritom pre široké spektrum zaznamenávaných situácií od všeobecného použitia až po fotografiu v medicíne, priemysle a vede. Vyrába sa vo formáte kinofilmu s počtom záberov 24 a 36.

SENSIA 200

Farebný inverzný (dia) film na denné svetlo s citlivosťou ISO 200. Novými a inovatívnymi technológiami bolo dosiahnuté najjemnejšie zrno, najvyššia ostrosť a farby také, ako ich vníma ľudské oko. Vďaka citlivosti ISO 200 je vhodný pre prácu v exteriéri, interiéri, pri záberoch s kratším expozičným časom alebo pri potrebe väčšej hĺbky ostrosti. Vyrába sa vo formáte kinofilmu s počtom záberov 24 a 36.

SENSIA 400

Farebný inverzný (dia) film na denné svetlo s citlivosťou ISO 400. Novými a inovatívnymi technológiami bolo dosiahnuté najjemnejšie zrno, najvyššia ostrosť a farby také, ako ich vníma ľudské oko. Vďaka citlivosti ISO 400 je vhodný pre prácu v exteriéri, interiéri, v zlých svetelných podmienkach, pri záberoch vyžadujúcich krátke expozičné časy, pri športe alebo pri potrebe väčšej hĺbky ostrosti záberu. Vyrába sa vo formáte kinofilmu s počtom záberov 24 a 36.

VELVIA Profesional (RVP)

Farebný inverzný (dia) film na denné svetlo s citlivosťou ISO 50. Prednosťami tohto filmu sú extrémne jemné zrno, excelentná ostrosť kontúr a veľmi vysoká sýtosť farieb. Koncipovaný pre široké využitie v móde, umení, priemysle, prírode je tento film prvou voľbou, keď je požadovaná precízne podanie detailu a zvýšená sýtosť farieb. Vyrába sa vo formáte kinofilmu s počtom záberov 36 a ako zvitok (120, 220).

VELVIA 100 Profesional (RVP 100)

FFarebný inverzný (dia) film na denné svetlo s citlivosťou ISO 100. Film s identickými vlastnosťami ako Velvia 50, ale s vyššou citlivosťou. Prednosťami tohto filmu sú extrémne jemné zrno, excelentná ostrosť kontúr a veľmi vysoká sýtosť farieb. Koncipovaný pre široké využitie v móde, umení, priemysle, prírode je tento film prvou voľbou, keď je požadované precízne podanie detailu a zvýšená sýtosť farieb. Vyrába sa vo formáte kinofilmu s počtom záberov 36 a ako zvitok (120, 220).

VELVIA 100F Profesional (RVP 100F)

Farebný inverzný (dia) film na denné svetlo s citlivosťou ISO 100. Film s identickými vlastnosťami ako Velvia 50, ale s vyššou citlivosťou a ešte vyššou sýtosťou farieb a zároveň realistickým podaním farieb. Prednosťami tohto filmu sú extrémne jemné zrno, excelentná ostrosť kontúr a veľmi vysoká sýtosť farieb. Koncipovaný pre široké využitie v móde, umení, priemysle, prírode je tento film prvou voľbou, keď je požadovaná precízne podanie detailu a zvýšená sýtosť farieb. Vyrába sa vo formáte kinofilmu s počtom záberov 36 a ako zvitok (120, 220).

ASTIA 100F Profesional (RAP 100F)

Farebný inverzný (dia) film na denné svetlo s citlivosťou ISO 100. Cieľom vývoja Astie bolo dosiahnuť podanie farieb tak, ako ich vníma ľudské oko. Vývoj úplne nových emulzných technológií, dosiahnutie cieľa skutočne umožnil. Výborné vlastnosti dosahuje pri Push-Pull spracovacích procesoch. S týmito vlastnosťami je vhodný pre foto prírody, ľudí, produktov a architektúry. Vyrába sa vo formáte kinofilmu s počtom záberov 36, ako zvitok (120, 220) a planfilm 4x5inch a 13x18cm.

PROVIA 100F Profesional (RDP III)

Farebný inverzný (dia) film na denné svetlo s citlivosťou ISO 100. Jeho prednosťou je veľmi jemné zrno (RMS-hodnota zrna 8) a extrémne vysoká ostrosť. Zachytáva detaily s výnimočnou precíznosťou, pričom ponúka prirodzené podanie farieb s optimálne vyváženou gradáciou a extrémne neutrálne vyváženou šedou. Vďaka týmto vlastnostiam je Provia 100F ideálny film pre ďalšie High-End spracovanie až po finálne vytlačený obraz. Vyrába sa vo formáte kinofilmu s počtom záberov 36, ako zvitok (120, 220) a planfilm 4x5inch, 8x10inch, 9x12cm a 13x18cm.

PROVIA 400F Profesional (RHP III)

Farebný inverzný (dia) film na denné svetlo s citlivosťou ISO 400. Jeho prednosťou je veľmi jemné zrno a extrémne vysoká ostrosť. Zachytáva detaily s výnimočnou precíznosťou, pričom ponúka prirodzené podanie farieb s optimálne vyváženou gradáciou a extrémne neutrálne vyváženou šedou. Nezávisle na tom, či použijete film ako ISO 400 alebo sa push-vyvolaním vystupňuje na ešte vyššiu citlivosť, vždy si zachová excelentnú jemnozrnnosť a vyváženie farieb. Vďaka týmto vlastnostiam je Provia 400F ideálny film pre ďalšie High-End spracovanie až po finálne vytlačený obraz. Vyrába sa vo formáte kinofilmu s počtom záberov 36 a ako zvitok (120).

PROVIA 400X Profesional NOVINKA!

Farebný inverzný (dia) film na denné svetlo s citlivosťou ISO 400. Jeho prednosťou je veľmi jemné zrno a extrémne vysoká ostrosť. Zachytáva detaily s výnimočnou precíznosťou, pričom ponúka prirodzené podanie farieb s optimálne vyváženou gradáciou a extrémne neutrálne vyváženou šedou. Nezávisle na tom, či použijete film ako ISO 400 alebo sa push-vyvolaním vystupňuje na ešte vyššiu citlivosť, vždy si zachová excelentnú jemnozrnnosť a vyváženie farieb. Vďaka týmto vlastnostiam je Provia 400F ideálny film pre ďalšie High-End spracovanie až po finálne vytlačený obraz. Vyrába sa vo formáte kinofilmu s počtom záberov 36 a ako zvitok (120).

64T Type II Professional (RTP II)

Farebný inverzný (dia) film na umelé svetlo s citlivosťou ISO 64. V tejto triede citlivosti, vykazuje tento film najvyšší stupeň jemnozrnnosti, vysokú sýtosť farieb, obsiahlu gradáciu, prirodzené podanie farieb a dobre kontrolované vyváženie šedej. Tieto vynikajúce známky kvality z neho urobili film, ktorý možno použiť v interiéri, exteriéri, fotografii produktov, architektúry, ale i pri reprodukciách obrazov a grafík. Vyrába sa vo formáte kinofilmu s počtom záberov 36, ako zvitok 120 a planfilm 4x5inch, 8x10inch.

T64 Professional NOVINKA!

Farebný inverzný (dia) film na umelé svetlo s citlivosťou ISO 64. Využitím novej technológie MCCL (Multi-Color Correction Layer), ultrajemného zrna a extrémne verného farebného podania bola dosiahnutá vynikajúca zobrazovacia schopnosť tohto filmu - ideálne pre reklamnú fotografiu. Film je optimalizovaný na bohatú, prirodzenú paletu farieb s rovnomerným vyvážením šedej a tým zaručuje, pri obtiažnom umelom osvetlení, plynulé, exaktné podanie najjemnejších priebehov tónov od hlavných svetiel až po tiene. T64 dosahuje RMS hodnotu zrna 7, čo je jedna z najlepších hodnôt vôbec. Absolútne verne zvláda zábery klenotov, látok a iných predmetov, kde je podstatné zachytiť jemné odtiene farebných tónov a exaktné zobrazenie štruktúry. Vyrába sa vo formáte kinofilmu s počtom záberov 36, ako zvitok 120 a planfilm 4x5inch, 8x10inch.

Farebné negatívne filmy – systém APS (Advanced Photo System)

NEXIA A200

Farebný negatívny film s citlivosťou ISO 200. Je výnimočne pružný a vďaka tomu ho možno bez problémov použiť pre zábery v exteriéri alebo v interiéri s bleskom. Ponúka vylepšené farebné podanie a ostrosť ako i obzvlášť jemné a rovnomerné zrno. 4-vrstvová technológia zaručuje výnimočné farebné podanie i pri neónovom svetle. Vyrába sa vo formáte APS s počtom záberov 15, 25 a 40.

NEXIA A400

Farebný negatívny film s citlivosťou ISO 400. Vyrobený technológiou 4 svetlocitlivých vrstiev. Vylepšený novou technológiou kryštálov a vylepšenou technológiou vytvárania farieb. Ponúka extrémne jemné a homogénne zrno ako i výnimočne vysokú ostrosť. Farebné podanie tohto filmu je prirodzené a presné a to i pri zmiešanom a neónovom svetle. S týmito vlastnosťami a citlivosťou ISO 400 s prehľadom zvláda momentky, rýchlo sa pohybujúce scény a zábery v zlých svetelných podmienkach. Vyrába sa vo formáte APS s počtom záberov 15, 25 a 40.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.

Hore