FinePix F60fd : Popis

S1000fd

Finepix S60fd

SR systém pre identifikáciu scény

F60fd

Vy si nastavte iba kompozíciu a SR systém automaticky identifikuje najlepší fotografický režim a optimálne nastavenia. Či už fotografujte Portrét, Krajinu, Macro alebo Nočné zábery aparát sa ihneď prispôsobí a vy dosiahnete krásne, ostré a jasné zábery.

Face Detection 3.0

Rýchly systém identifikuje tváre osob v rozsahu 360°. Tváre nájde aj pokiaľ sú z uhlu, otočené z profilu alebo naklonené. Súčasne dokáže automaticky odstrániť zo záberov červené oči ktoré by kazili vaše zábery.

Duálna stabilizácia obrazu

Stlačením jedného tlačidla aktivujete systém CCD Shift optickej stabilizácie a elektronickej stabilizácie. Tak automaticky redukujete riziko rozmazaných záberov aparátom a vysoká ISO citlivosť zvýši rýchlosť uzávierky pre zmrazenie pohybu a zachovanie ostrých detailov. Vaše zábery budú ostré aj ak pohnete aparátom, alebo fotíte pri slabom svetle resp. fotený subjekt sa pohybuje.

Široká ponuka možností a funkcií

Inteligentné riadenie blesku, rýchle kontinuálne fotenie, špeciálne fotografické režimy ako Prirodzené svetlo alebo Prirodzené svetlo a blesk to je len zopár zaujímavostí ktoré ponúka tento aparát a sú vo vašich službách.

Ostatné funkcie a zaujímavosti

  • Mikronáhľad
  • Triedenie záberov podľa dátumu
  • 3,0“ LCD
  • Napájanie Li-Ion akumulátorom
  • xD/SD/SD HC karty
Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.