FinePix F200EXR : Popis

S1000fd

Finepix S200EXR

    
    

Najväčší CCD snímač vo svojej triede

f200exrfd

Použitý Super CCD EXR snímač je v súčasnosti najväčším ktorý bol kedy použitý v kompaktnom digitálnom fotoaparáte. Ešte viac ako jeho veľkosť však zaujmú jeho kvality vďaka ktorým tento fotoaparát získal cenu DIMA (Inovative digital product 2009). Svojimi vlastnosťami v oblasti nízkeho šumu a dynamického rozsahu sa radí medzi špičkové fotoaparáty a dokáže bez problémov konkurovať aj podstatne drahším modelom.

Špeciálne expozičné režimy

Pri zvolenom režime EXR Auto aparát automaticky identifikuje snímanú scénu a zvolí najvhodnejšie nastavenie. Na výber má z 3 možností: HR – fotografovanie s maximálnym rozlíšením (12Mpix) pre dostatok detailov, DR – zábery s prioritou širokého dynamického rozsahu alebo SN – tam kde je podstatná nízka úroveň šumu (napr. nočné zábery). Zaujímavá je tiež možnosť ovplyvnenia záberov funkciou simulácie filmov (Provia, Velvia, Astia) alebo špeciálnych filtrov (ČB, Sépia)

Širokouhlý objektív

FinePix F200EXR používa kvalitný širokouhlý objektív Fujinon s rozsahom 28-140mm (5x opt. zoom). Samozrejmosťou je duálny systém stabilizácie (CCD shift optická stabilizácia + digitálna stabilizácia).

Široká škála možností a nastavení

Tento fotoaparát využíva najnovšie systémy pre dokonalé a reálne zachytenie obrazu. Systém Super Inteligent Flash (inteligentné riadenie intenzity blesku) optimalizuje kvalitu záberov kedy je nevyhnutné použiť blesk, Portrait Enhancer ponúka vylepšenie Vašich portrétnych fotografií, špeciálne vyváženie bielej pre podvodné fotografovanie atď.

Ostatné zaujímavé funkcie

Fotoaparát FinePix F200EXR dokáže zaznamenávať videosekvencie so zvukom v rozlíšení 640 x 480. Použitím pamäťovej karty typu xD Picture Card alebo SD / SD HC karty rozšírite internú pamäť o dostatok priestoru a už nič nebude brániť Vašej kreativite.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.