Tlačová chémia

DS Chémia

Ako výrobca chémie pre grafický priemysel je FujiHunt súčasťou japonského koncernu Fujifilm. Fujifilm má 10 výrobných závodov po celom svete a predstavuje globálnu sieť skúsených špecialistov, ktorí zaisťujú poradenský servis a odbornú asistenciu pri tlačových procesoch priamo u zákazníka.

Pravidelná výmena skúseností v rôznych laboratóriách umožňuje DS rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny a potreby trhu.

Pod obchodnou značkou DS prináša FujiHunt širokú paletu tlačovej chémie, ktorá presne vyhovuje požiadavkám rozdielnych geografických trhov.

Acedin

Ako prísada do vlhčiacej vody predstavuje v tlačovom procese iba okrajovú časť celkových výrobných nákladov, ale má podstatný vplyv na jeho celkovú kvalitu.

Ponúkame Vám výraznú možnosť úspory nákladov

  • Maximálnu kvalitu tlače
  • Stúpajúcu efektivitu stroja
  • Redukciu makulatúry

Zobraziť viac »

Mycie prostriedky

Okrem zamerania na základný predpoklad dobrého a predovšetkým rýchleho mytia, musia moderné mycie prostriedky vyhovieť širokému rozsahu požiadaviek a spôsobu použitia.

Medzi najvýznamnejšiu požiadavku patrí požiadavka výrobcov tlačových zariadení používať výhradne mycie prostriedky, ktoré majú certifikát Fogra o ochrane voči korózii. Z tohto dôvodu obsahujú všetky mycie prostriedky DS inhibítory korózie.

V produktovej palete firmy DS nájdete optimálne mycie prostriedky pre konvenčné, UV i hybridné farby, ručné aj automatické umývanie.

Zobraziť viac »

Disperzné laky

S Vaším profesionálnym prístupom a vhodným lakom dodávate potláčaným materiálom priestorovú dimenziu.

So skúsenosťami DS v oblastiach disperzných lakov a UV lakov sa ponúkajú nekonečné možnosti ako rozšíriť Vaše know-how a ponúknuť Vášmu zákazníkovi ďalšie zdokonalenie produktu.

UV a tlačové laky

Pokiaľ chcete skúsiť ďalšie vylepšenie pri použití Soft-Touch efektu alebo chcete dosiahnuť oslňujúceho lesku, pre všetky tieto požiadavky máme správne riešenie v našej Easycoat a Easycoat UV produktovej rade.

Zobraziť viac »

Silikónové ochranné emulzie

Aj napriek značne zvýšeným nárokom na šírku formátu tlačového stroja a jeho rýchlosti dosahujú moderné heatsetové stroje stále úžasnú kvalitu tlače pri enormne vysokom objeme výroby. Pre zaistenie tejto kvality je absolútne nevyhnutné použiť zvlhčujúce ochranné emulzie za pecou.

Práve preto Vám ponúkame produkty s technológiou, ktorá využíva emulziu Rollosil. Táto špeciálna mikroemulzia s antistatickým účinkom a polymérnymi prísadami zaručuje priechod falcovacím aparátom bez nežiaducich defektov akými sú škvrny a pruhy pri rôznych typoch papierov, napríklad prírodné a LWC papiere.

Zobraziť viac »

Poprašovacie púdre

V závislosti na konfigurácii Vášho tlačového stroja a výšky stohu nájdete v našej ponuke poprašovacích púdrov DS obaľované i neobaľované poprašovacie púdre, ktoré zaručujú pri akejkoľvek aplikácii bezproblémový priebeh výrobného procesu.

Použitím produktov z rady ECOSpray obmedzíte množstvo púdru na minimum čo Vám prinesie výrazné zníženie podielu jemného prachu a výhody pri obojstrannej tlači a pri zlepšení povrchu tlačového hárku.

Zobraziť viac »

Pomocné prostriedky

Pre zaistenie optimálneho procesu je veľmi dôležité preventívne vykonávať rôzne merania a kontroly. Pomocné prostriedky môžu výrazne ovplyvniť produktivitu vnútri procesu. DS Vám ponúka rozsiahle produkty pre zaistenie najlepšieho riešenia.

Zobraziť viac »

Brožúry

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.

Hore