Analógové fotoaparáty

Fix Focus

CLEARSHOT V

35mm fotoaparát, objektív Fujinon 35mm f/10 - fixfokus - 1,2m - nekonecno, manuálny posuv a prevíjanie filmu, velký hladácik, zabudovaný blesk s možnostou zap./vyp., jednoduchá obsluha, v balení : 2xalalická batéria a popruh.

CLEARSHOT M

35mm fotoaparát, objektív Fujinon 29mm, motorický posuv a prevíjanie filmu, Easy Loading systém, zabudovaný automatický blesk s redukciou javu cerv. ocí, 2xAA alkal.batérie, popruh, ochranné púzdro.

CLEARSHOT S

35mm fotoaparát, objektív Fujinon 26mm fixfokus, motorický posuv a prevíjanie filmu, LCD displej, blesk- 5rôznych modov, Easy Loading systém, LCD display pre lepšiu kontrolu nastavených funkcií, samospúšt, 2xAA alkalická batéria, popruh, ochranné púzdro.

Autofocus

CLEARSHOT S-AF

35mm fotoaparát, objektív Fujinon 26mm autofokus, motorický posuv a prevíjanie filmu, LCD displej, blesk- 5rôznych modov, Easy Loading systém, LCD display pre lepšiu kontrolu nastavených funkcií, samospúšt, 2xAA alkalická batéria, popruh, ochranné púzdro.

Autofocus so zoomom

ZOOM DATE 76S

35mm fotoaparát, s vynikajúco prekreslujúcim autofokus-zoom objektívom (38-76mm), zabudovaný blesk ponúka množstvo režimov, ktoré oceníte v rôznych svetelných situáciach, samospúšt s možnostou expozície 3zábero v sérii, rôzne režimy fotografovania, LCD-pole pre lepšiu kontrolu nastavených funkcií.

ZOOM DATE 90V

35mm fotoaparát, s vynikajúco prekreslujúcim autofokus-zoom objektívom (38-90mm), zabudovaný blesk ponúka množstvo režimov, ktoré oceníte v rôznych svetelných situáciach, NEW-DIL spôsob zjednodušeného založenia filmu s pociatocným previnutím na koniec a postupným spätným previnutím po po každej expozícii o 1polícko do kazety.

ZOOM DATE 1000

35mm fotoaparát najvyššej triedy s objektívom Fujinon Super EBC 28-100 mm (3,6x zoom), Multi Autofocus systém s multi-programovaným bleskom zarucuje excelentné zábery v každej situácii, elegantné telo je vyrobené z alumínia, velký zadný informacný displej ponúka nepretržitú kontrolu nastavení.

ZOOM DATE f2.8

35mm fotoaparát so špickovým širokouhlým objektívom Fujinon 24-50 mm (2,1x zoom) a svetlnostou f2.8-5.6, aktívny IR-autofokus zarucuje exaktné ostrenie od 0,35m po nekonecno, inteligentný multiprogramový blesk dosvieti korektne skoro každú situáciu , dvojitá spúšt (na pravej i lavej strane aparátu) a širooouhlý objektív umožnuje fotografovat autoportréty, velký zadný informacný displej, dialkový ovládac spúšte.

systém APS

NEXIA Q1

Štýlový APS fotoaparát, ktorý zaujme každého svojim nevšedným dizajnom, motorický posuv a prevíjanie filmu, širokouhlý 22mm objektív s aktívnym autofokusom, automatický blesk s predbleskom na redukciu javu cervených ocí, LCD display na prehladnú kontrolu nastavenia aparátu, v balení 1xbatéria CR2, popruh.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.

Hore