FinePix A920 : Popis

FinePix A920

9,0 Mpix. rozlíšenie

a920

FinePix A920 využíva Super CCD HR senzor s rozlíšením až 9Mpix. Toto vysoké rozlíšenie zabezpečí dostatok detailov i pre veľké formáty fotografií a výrezy. Zábery sú ostré, farebne verné a dokonale prekreslené.

4x optický zoom

Aparát skrýva v kompaktom tele objektív so 4-násobným zoomom. Kvalitný objektív Fujinon zabezpečí dokonalú ostrosť záberov. Pohotové a spoľahlivé ovládanie objektívu robí z tohto aparátu ideálneho spoločníka na každú príležitosť.

ISO 800

Maximálna hodnota ISO citlivosti je 800. Pri tomto nastavení je možné fotografovať scény pri nepostačujúcich svetelných podmienkach alebo rýchlo sa pohybujúce subjekty tak aby neboli rozmazané. Vďaka inteligentnej filtrácii šumu budú zábery bez výrazne rušivej zložky šumu.

2,7“ LCD monitor

Zadný monitor s uhlopriečkou 2,7 inch (cca 6,9cm) ponúka dokonalý prehľad o fotených scénach a tiež uľahčuje prácu s funkciami a nastaveniami. FinePix A820 sa radí veľkosťou uhlopriečky a kvalitou zobrazenia LCD k najlepším aparátom vo svojej triede.

Široká ponuka fotografických režimov

FinePix A920 ponúka okrem plne automatického režimu aj 6 špeciálnych režimov a ďalších 13 scénických režimov. Ponuka nastavení a režimov plne pokrýva všetky fotografické podmienky a situácie. Všetko ostatné je už len na vašej kreativite.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.