FinePix A100 : Popis

FinePix A100

  

10 megapixelov a 3x opt. zoom

S rozlíšením 10Mpix dokáže Fujifilm A100 zaznamenať veľa detailov tak aby boli zábery dobre prekreslené a aby mali dostatočné rozlíšenie aj pre výrezy a úpravy. Pohotový objektív s 3x opt. zoomom dokáže priblížiť aj vzdialené objekty a zachytiť zábery tak ako ste si želali.

Face Detection

Pomocou funkcie Face Detection dokáže aparát identifikovať na scéne až 6 tvárí osôb a umiestniť ich do rámikov. V okamihu im prispôsobí expozíciu a zaostrenie tak aby boli tváre optimálne zachytené. Ak sa po odfotení objavia na záberoch červené oči, aparát ich identifikuje a automaticky odstráni.

Stabilizácia obrazu

S vysokou citlivosťou (až ISO 1600) a elektronickou stabilizáciou obrazu dokážete zachytiť krásne a ostré zábery aj pri zhoršených svetelných podmienkach alebo ak sa subjekt pohybuje.

Tenké štýlové telo

Fujifilm A100 má ergonomické telo s hrúbkou len 21,6 mm takže už nebudete mať problém mať ho stále pri sebe a neunikne Vám žiadna momentka. Zadnej strane dominuje 2,7-palcový LCD monitor ktorý je dobre čitateľný aj na slnku.

Ostatné zaujímavosti

Široká ponuka expozičných a predvolených režimov, kompaktné rozmery, atraktívna cena, napájanie 2 tužkovými batériami, použitie cenovo dostupných SD/SD HC kariet a jednoduchá obsluha robia z tohto digitálneho fotoaparátu dokonalého spoločníka.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.