FinePix 3D W3 : Popis

3dw3

Finepix 3D W3

Brožúry na stiahnutie

Jediný skutočný 3D fotoaparát

3dw3

Tento 3D digitálny fotoaparát umožňuje prezerať trojrozmerné obrázky bez potreby použiť špeciálne 3D okuliare.  Novo vyvinutý 3,5-palcový 3D LCD monitor zobrazuje prirodzené a nádherné dvojrozmerné a trojrozmerné obrazy a umožňuje ľahko komponovať a prehrávať vaše fotografie a videá. Efekt 3D je viditeľný voľným okom a nie je nutné mať špeciálne okuliare.

3D fotenie

3dw3

Fotoaparát Real 3D W3 je vybavený systémom "Real 3D Lens System." K vytvoreniu prirodzeného 3D obrazu bolo nutné presne spojiť dva zábery, takže vo fotoaparáte sú inštalované dva objektívy Fujinon. K dispozícii je tiež 3x optický zoom, ktorého realizácia sa v trojrozmernej fotografii považuje za náročnú z dôvodu požiadavky na presnú vzájomnú polohu objektívov. "RP (Real Photo) Processor 3D" synchronizuje dáta, ktoré získal od oboch objektívov a CCD snímačov, za účelom určenia expozičných podmienok - ohniská, jasu a tonality - a okamžite z týchto informácií vytvorí jeden symetrický obraz, buď fotografiu či video. 

2D fotenie

3dw3

Fotoaparát FinePix Real 3D W3  prináša nové zábavné možnosti i vo dvojrozmernej fotografii. Môžete naplno využiť skutočnosť, že sa v podstate jedná o dva digitálne fotoaparáty v jednom. "Advanced 2D Mode" využíva simultánne snímanie, ktoré užívateľom umožňuje zhotoviť dve rôzne snímky súčasne jediným stlačením spúšte. Pomocou funkcie "Tele + Wide Shooting" možno vyfotiť detailný záber fotografovaného subjektu a zároveň druhý s širším záberom - jednoduchou zmenou nastavenia dvoch objektívov. Prostredníctvom "Color Mode" môžu užívatelia vyfotografovať rovnakú scénu s rôznou farebnou tonalitou, napríklad "Standard" a "Fujichrome".  "Sensitivity Mode Dual Shooting" umožňuje zmeniť nastavenie citlivosti oboch fotografických systémov a rozšíriť tak paletu fotografického výrazu. 

Prehliadanie 3D záberov na TV

3dw3

Ak pripojíte pomocou Micro HDMI kábla fotoaparát k 3D TV môžete si naplno vychutnať tretiu dimenziu fotografií alebo videa na veľkej obrazovke.

Get Adobe Reader

Adobe® Reader® je potrebný na prezretie prezentácie PDF data.